Song Competition Natural Projekt eTwinning

Pod koniec listopada nasz szkoła przystąpiła do kolejnego projektu SONG COMPETITION NATURAL realizowanego w ramach programu europejskiej współpracy szkół e Twinning.

Projekt został zrealizowany przez naszych najmłodszych uczniów z klasy 0a podczas zajęć z języka angielskiego. Celem projektu było rozwijanie kompetencji językowych wśród uczniów, nawiązanie współpracy europejskiej, rozwijanie świadomości ochrony przyrody, zasobów naturalnych i potrzeby poszanowania praw zwierząt jak i nauka przez działanie. Zadaniem uczniów było zaśpiewanie piosenki o naturze. Nasi uczniowie przygotowali piosenkę” Walking in the forest”. Nauczyciel wspomagający Pani Beata Szewczyk odpowiedzialna była za przygotowanie przebrań oraz próby do występu. Sprawami technicznymi zajęła się Pani Ewa Kirsz. Dnia 7 grudnia nasz teledysk został opublikowany na platformie Twinspace wraz z opisem działań. Obecnie czekamy na nagrania i prezentacje z innych szkół partnerskich.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu: