Dzień Języków Obcych w klasach I-III

Pod koniec 2020 roku w naszej szkole został zorganizowany Dzień Języków Obcych.

pod koniec 2020 roku w naszej szkole został zorganizowany Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie przebrali się w kolory państw europejskich, wykonali wspólnie z wychowawcami klas flagę wybranego kraju, dowiedzieli się ciekawostek o nim. Nauczycie języków obcych zorganizowali konkurs Rozśpiewana Europa, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności językowe śpiewając utwór „ Panie Janie” w czterech językach europejskich. Na lekcjach języka angielskiego uczniowie zagrali w gry multimedialne , z których dowiedzieli się podstawowych zwrotów językowych m.in.: „ Dzień dobry” w różnych językach Europy. W szkole została zorganizowana wystawa – European Flags oraz European Day-ciekawostki o krajach europejskich. Klasa 1 e wykonała plakaty o krajach europejskich.

Małgorzata Wrzosek-Niedziółka