PUMPKIN FOREST ANIMAL COMPETITION

Z okazji PUMPKIN DAY (Dnia Dyni) uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie plastyczno-językowym PUMPKIN FOREST ANIMAL COMPETITION

celem konkursu było poznanie tradycji Pumpkin Day/ Dnia Dyni , kształtowanie umiejętności plastyczno-językowych, motywowanie dzieci do nauki języków obcych oraz rozwijanie kreatywności i umiejętności pisania. Zadaniem konkursowym było wykonanie przez ucznia (rodzeństwo) projektu zwierzątka leśnego z dyni, kabaczka lub z innych warzyw jesiennych ,a następnie przesłanie zdjęcia wykonanej pracy z opisem po angielsku. Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem wśród dzieci (60) , które zaskoczyły nas swoją kreatywnością oraz starannością wykonania projektów. Poniżej przedstawiamy kilka prac konkursowych.

Koordynatorzy

Małgorzata Wrzosek-Niedziółka